Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2012/2013

22. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s Trutnovem 8. 6. 2013 od 13:00 v Zámrsku

     SK ZÁMRSK - ŽFK TRUTNOV     1 - 1 (0 - 0)

Sestava SK ZÁMRSK: L. Voglová - M. Wetterová, K. Stündlová, S. Zahradníková, A. Benešová - L. Nejedlá, V. Jiráská (L. Hořejší), M. Kučerová, M. Kašpárková - Iva (M. Teplá), D. Jandáková

Gól: M. Kašpárková

21. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s Dvorem Královým 1. 6. 2013 od 14:00 na hřišti Kuks

     DVŮR KRÁLOVÉ - SK ZÁMRSK     3 - 0 (3 - 0)

Sestava Dvůr Králové: Stránská - Zaydlová, Johnová, Kubíčková, Šturmová, Rychtrová, Zaplatílková, Šubrtová, Zítková, Šimková, Zemánková (Štuláková)

Sestava SK ZÁMRSK: L. Voglová - M. Wetterová, K. Stündlová, S. Zahradníková, A. Benešová - L. Nejedlá, V. Jiráská, D. Jandáková, M. Kašpárková - M. Teplá, D. Březinová

Utkání začaly lépe naše ženy, už ve 3´ měla velikou šanci Jandáková, která šla sama na branku, ale její střela šla těsně vedle tyče do autu. Další střelu Jiráské v 6´ z dálky chytá Stránská. V 8´ zasahuje Voglová po střele Šimkové. Ve 12´ minuly míč Kašpárková a Zahradníková, míče se zmocnila Šimková a po samostatné akci překonává naši golmanku - 1:0. Několik dalších střel domácích chytá Voglová, ve 25´ jsme měli štěstí, když se střela Zítkové zastavuje na břevně naší branky. Za minutu máme výhodu rohového kopu, ale žádná z našich nedokázala míč dokopnout do branky. Po chybě Wetterové ve 35´ Voglová vytěsnila střelu Šubrtové na břevno své branky. Ve 40´ využila chyby v naší obraně nejlepší hráčka domácích Šubrtová a zvyšuje na 2:0. Za dvě minuty Voglová vyráží střelu Šimkové a zcela volná Zaplatílková doráží míč do sítě - 3:0. 

Minutu po zahájení druhé půle střílí Šubrtová těsně nad, v 59´ nastřeluje Zaplatílková tyč, stejně tak končí střely Rychtrové v 62´ a za minutu i střela Štulákové. V 65´ dostává Štuláková ŽK za faul. V 75´ Jiráská poslala míč do uličky Jandákové, ta ale pálí vedle. V 80´ máme výhodu dvou rohů, ale bez gólového efektu. Samostatný únik Štulákové v 82´ likviduje Voglová. Gólem neskončil ani přímý kop Jiráské v 86´, když nastřelila jen zeď bránících hráček.

*FOTO ZE ZÁPASU VE FOTOGALERII!

20. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ se Starýma Čívicema 25. 5. 2013 od 10:15 v Zámrsku

     SK ZÁMRSK - STARÉ ČÍVICE     0 - 0 (0 - 0)

Rozhodčí: J. Lukes

Diváci: 30

Sestava SK ZÁMRSK: L. Voglová - M. Wetterová, K. Stündlová, S. Zahradníková, A. Benešová - L. Nejedlá, M. Kučerová, V. Jiráská (D. Březinová), M. Kašpárková - D. Jandáková, M. Teplá

Sestava Staré Čívice: P. Macounová - K. Kandrová (L. Holmanová), S. Deverová, B. Jiráňová, R. Kopecká, K. Hrbková, A. Beňová, N. Mandutzová, P. Křemenová, Z. Svobodová, M. Knappeová

První vážnější akce se zrodila až ve 12´, kdy po útoku Kašpárkové s Jandákovou vyslala Teplá slabou střelu, kterou Macounová chytá. V 18´ Macounová chytá přímý kop Jiráské z pětadvaceti metrů. Ve 23´ končí střela Knappeové z přímého kopu vedle domácí branky. Po rozehrání přímého kopu Zahradníkové pálí Kašpárková vedle branky Čívic. Za tři minuty na druhé straně chytá Voglová střelu Svobodové. Domácí útok zakončuje střelou Jandáková, odražený míč dává Teplá jen na kopačku Křemenové. Ve 35´ zaútočila Mandutzová, její přihrávku naštěstí Hrbková minula a Kašpárková míč odvrací do bezpečí. Po útoku Kašpárkové s Jandákovou pálí Jiráská míč jen do rukou Macounové. Za minutu Macounová chytá střelu Zahradníkové z přímého kopu. Ve 40´ prošla Mandutzová po levé straně a její střela prošla podél celé naší branky až do zámezí. Další střelu Svobodové chyta Voglová ve 45´.

V 55´ se nešťastně zranila Jiráská a musela být vystřídána Březinovou. Za minutu chytá Voglová nebezpečnou střelu Svobodové. Přímý kop Zahradníkové v 59´ z dálky chytá Macounová. Další střela Jandákové o tři minuty později končí vedle branky Čívic. V 66´ jde Voglová kopat přímý kop, její střelou střelu sráží zeď hostujících hráček, odraženou střelu dáva Kučerová vedle. V 70´ přihrála Benešová před branku Jandákové, ta ale pálí vedle Čívické branky. V 73´ největší šance Čívic, když po útoku Knappeové jde střela Kopečné těsně podél celé naší branky do autu. 

Poslední čtvrt hodinu našim hráčkám ubývají síly a Čívické hráčky získávají převahu. V 77´ chytá Voglová střelu Holmanové, další střelu Mandutzové chytá v 79´ Voglová. V 82´ zaútočila po pravé straně Kašpárková, její slabou střelu chytá Macounová. V 86´ Voglová "vychytala" samostatný útok Hrbkové a tak zachránila domácímu týmu bod za nerozhodný výsledek.

 

19. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s Pardubicemi 19. 5. 2013 od 14:00 v Pardubicích

     AS PARDUBICE - SK ZÁMRSK     8 - 0 (5 - 0)

Góly: Fejglová 3, Brandejsová 2, Teislerová 2, Šťastná - 0

Žluté karty: Brandejsová - L. Voglová, S. Zahradníková

Rozhodčí: V. Oulický

Diváci: 15

Sestava AS Pardubice: A. Dostálová - A. Janečková, A. Kramerová, L. Šťastná, V. Fejglová, J. Nevečeřalová,  K. Brandejsová, L. Janišová, D. Teislerová, D. Němcová, V. Römerová

Sestava SK ZÁMRSK: L. Voglová - V. Jiráská, K. Stündlová, S. Zahradníková, A. Benešová - M. Kašpárková, Máří, Iva, L. Nejedlá - D. Jandáková, M. Teplá

Na hřiště třetího mužstva tabulky a vysokého favorita utkání odjíždělo naše mužstvo žen s malými vyhlídkami na úspěch.

První šanci měla ve 3´ naše Jandáková, ale míč z její kopačky skončil vedle domácí branky, to bylo od nás na dlouhou dobu vše, pak "úřadovaly" domácí hráčky. V 5´ Voglová chytá střelu Šťastné, v 9´ Voglová výborně zasáhla proti střele Brandejsové, v 11´ vychytala domácí Teislerovou. V 17´ ale Voglová poprvé kapituluje po střele Brandejsové pod břevno - 1:0. Ve 22´ šla Němcová sama na naší branku, ale Voglová jí "vychytala". Další únik domácí Brandejsové ve 25´ ve snaze zachytit míč ji v pokutovém území fauluje a rozhodčí dává Voglové ŽK a nařizuje pokutový kop, který proměnila Fejglová - 2:0. Ve 32´ poslala Šťastná z hranice vápna střelou k tyči do naší sítě - 3:0. Za dvě minuty nechala naše obrana zcela volnou Němcovou, která z blízka překonává naší golmanku - 4:0. Ve 37´ nastřeluje domácí Kramerová břevno naší branky. Ve 40´ utekla své strážkyni Jandáková, ale poslala míč jen do rukou domácí golmanky. Střelu domácí Teislerové ve 42´ vyráží Voglová s pomocí břevna na roh. Když na hodinách naskočila 45´ tak se ještě v naší "děravé" obraně prosadila Němcová a uzavírá skóre poločasu na 5:0. 

Druhý poločas byl prakticky celý v režii domácích. V 56´ dostává Zahradníková ŽK za faul, přímý kop Brandejsové chytá Voglová. V 59´ si Brandejsová úkazkově zpracovala míč na prsou a halfvolejem posílá míč za záda Voglové - 6:0. Za minutu unikla naší obraně Janišová, obstřelila Voglovou, ale míč skončil vedle naší branky. Další samostatný útok Fejglové v 63´ a je to 7:0. V 66´ opět vynikla Voglová po střele Teislerové. Za tři minuty provádí Zahradníková přímý kop téměř z půlky hřiště, její střelu chytá domácí brankařka. Další přímý kop Zahradníkové v 72´ po faulu na Jandákovou odvrací domácí obrana. V 75´ dostává ŽK domácí Brandejsová za držení za dres soupeřky. v 78´ Teislerová nastřeluje břevno naší branky. V 83´ prošla Zahradníková až do pokutového území domácích, ale pálí míč jen do rukou Dostálové, v 85´ prošla Brandejsová sama až před Voglovou, ale míč napálila vysoko nad branku. V 87´ zaútočila Teislerová, přihrála Fejglové, ta obešla naše dvě hráčky i brankařku Voglovou a do prázdné branky uzavírá skóre utkání na 8:0.

18. KOLO VOLNO

17. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s Chocní 4. 5. 2013 od 14:00 v Zámrsku

     SK ZÁMRSK - CHOCEŇ     0 - 4 (0 - 2)

Sestava SK ZÁMRSK: P. Novotná - M. Wetterová, S. Zahradníková, K. Stündlová, A. Benešová - L. Nejedlá, L. Voglová, V. Jiráská, M. Kašpárková - D. Březinová, L. Hořejší

Choceň nebyla o moc lepším týmem, než naše ženy. Voglová nepromněla penaltu a další šance skončili na tyči nebo břevna Choceňské branky. Ke konci zápasu rozehrávala naše děvčata ještě nepřímý kop 3 metry od branky Chocně, ale nepodařilo se prostřelit všechny hráčky v bráně, které se tam postavily. 

Obdržené branky byly spíše z chyb našich hráček, ale bojovnost ukázala, že i ty nejsilnější týmy v naší tabulce to nebudou mít jednoduché.

ODLOŽENÉ 12. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s Beneckem 1. 5. 2013 od 14:00 v Zámrsku

     SK ZÁMRSK - BENECKO     1 - 3 (0 - 2)

Gól SK ZÁMRSK: L. Voglová

Sestava SK ZÁMRSK: P. Novotná - M. Šabatová, V. Jiráská, L. Nejedlá, M. Kašpárková, A. Benešová, K. Stündlová, L. Hořejší, L. Voglová, M. Teplá (D. Březinová), M. Kučerová

Sestava HSK BENECKO: P. Vanclová - I. Wiesnerová, P. Pitrmucová, L. Horká, L. Najmanová, M. Šikolová, V. Bubáková, K. Václavíková, I. Erlebachová, M. Bubáková, M. Jerová (A. Kavanová)

Po celé utkání měly naše ženy převahu, ale nedokázaly proměnit ani ty nejvyloženější šance a tak utkání skončilo naší porážkou.

 

16. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s Rokytnící 28. 4. 2013 od 13:30 v Mladkově

      ROKYTNICE v O. h. - SK ZÁMRSK     5 - 1 (2 - 0)

Sestva SK ZÁMRSK: L. Voglová - M. Wetterová, V. Jiráská, K. Stündlová, A. Benešová - L. Nejedlá, D. Jandáková, M. Kučerová, M. Kašpárková - M. Teplá, L. Hořejší (D. Březinová)

15. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s Jehnědím 20. 4. 2013 od 14:00 v Zámrsku

     SK ZÁMRSK - JEHNĚDÍ     1 - 2 (0 - 1)

Góly: V. Jiráská - Nováková 2

Rozhodčí: J. Šejna

ŽK: bez karet

Diváci: 40

Sestava SK ZÁMRSK: L. Voglová - M. Wetterová, K. Stündlová, S. Zahradníková, A. Benešová - L. Nejedlá (L. Hořejší), M. Šabatová, V. Jiráská, M. Kašpárková (D. Březinová) - M. Kučerová, D. Jandáková (M. Teplá)

Sestava FK JEHNĚDÍ: V. Karlíková - M. Přívratská, K. Bartalošová, J. Nováková, M. Černá, D. Chlebounová, R. Rozlivková, P. Faltysová, K. Lásková, D. Vaňousová, R. Holcová

Už v 6´ se dostala Malinská k odraženému míči, šla sama na branku, ale zbytečně se ukvapila a brzy vystřelila do rukou brankařky. V 8´ po přímém kopu Vaňousové naše obrana zaspala, nechala před brankou zcela volnou Novákovou a ta hlavičkuje míč do naší sítě - 0:1. V 10´ končí přímý kop Zahradníkové z dálky hodně vedle branky. V 21´ Voglová chytá střelu z přímého kopu Vaňousové. Za dvě minuty pálí Nováková těsně vedle naší branky. Ve 26´ Voglová vyráží střelu téže hráčky. Ve 30´ mělo Jehnědí štěstí, když střelu Šabatové zastavilo břevno jejich branky, odražený míč napálila Nejedlá vysoko nad branku. Za tři minuty se Nejedlá při souboji o míč zranila a utkání nedohrála. Ve 40´ Karlíková likviduje dobrou šanci Kašpárkové. 

Tři minuty po zahájení druhé půle Karlíková chytá střelu Šabatové, další střela Klofandové v 52´ jde vedle branky. V 58´ zaútočila Faltysová a jen výborný zákrok Voglové zabránil zvýšení skóre. Za minutu Teplá vyslala do útoku Kašpárkovou, její střelu k tyči chytá Karlíková. V 68´ jsme měli štěstí my, když Nováková nastřelila z hranice vápna břevno naší branky, za dvě minuty ji napodobila Vaňousová, když se její střela odrazila od břevna zpět do hřiště. V 74´ Přívratská na poslední chvíli zastavuje útok Šabatové. V 76´ jen výborný zákrok Voglové pod nohy Vaňousové zabránil dalšímu gólu. V 81´ zaútočila Teplá, po zmatku před brankou Karlíkové se nejlépe zorientovala Jiráská a vyrovnává stav utkání na 1:1. V 86´ se po levé straně prokličkovala Vaňousová, její sólo likviduje až Voglová. V 89´ provádí Vaňousová téměř z půlky přímý kop, naše obrana špatně odhlavičkovala míč, toho se zmocnila Nováková a prostřelila vybíhající Voglovou - 1:2. Po rozehrání ze středu hřiště rozhodčí utkání ukončil.

 

14. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ se Starým Mateřovem 14. 4. 2013 od 10:15 v Mateřově

     STARÝ MATEŘOV - SK ZÁMRSK     5 - 1 (2 - 0)

Góly: Medunová 2, Bílková, Š Klímová, A. Klímová - D Jandáková

Rozhodčí: M. Mrkvička

Diváci: 40

ŽK: bez karet

Sestava SK ZÁMRSK: P. Novotná - M. Wetterová, M. Šabatová, S. Zahradníková, K. Stündlová - L. Nejedlá, M. Teplá, L. Hořejší, D. Kavková - D. Jandáková

Sestava Starý Mateřov: V. Seidlová - E. Kročová, Z. Kročová. K. Cyrusová, M. Bílková - Š. Klímová, M. Pemlová, M. Medunová, I. Sojková - Alena Klímová, Anna Klímová

střídali: M. Kudláčková, V. Sehnoutková, Š. Kvasničková

První minuta patřila nám, když se Šabatová dostala s míčem do pokutového území domácích, ale pálila vedle branky. V 8´ přišlo nezaviněné zranění Kavkové, která ale obětavě hrála dál. Ve 14´ vyráží Novotná střelu Medunové na roh, po rohu pálí Š. Klímová nad. V 18´ si Kavková obnovila zranění a musela ze hry odstoupit. Tak zbytek utkání odehráli naše holky o devíti. Ve 21´ byla Novotná bez šance po střele Medunové ze čtrnácti metrů pod břevno - 1:0. Ve 23´ se vyznamenala Novotná, nejprve po přímém kopu Š. Klímové a poté ve 26´ po samostatném úniku Cyrusové, který zlikvidovala. Ve 31´ Novotná maří samostatný útok Medunové, po delší době se naše holky dostaly do pokutového území domácích. Ve 37´ Novotná výraží dva rohové kopy, střela Cyrusové jde vedle branky. Ve 39´ končí tvrdá střela domácí Medunové vedle naší branky. Osudná byla "minela" Zahradníkové ve 42´, která dovedla Anna Klímová přestavit ve druhý gól - 2:0. Ve 47´ Seidlová chytá střelu z přímého kopu Zahradníkové, pak už opět nápor domácích. V 55´ jde střela Kudláčkové vedle, stejně tak i o minutu později končí střela Medunové.  Po chybě Novotné v 61´ jde naštěstí pro nás střela Š. Klímové vedle naší branky. V 66´ zakončuje útok domácích Bílková a zvyšuje na 3:0. Za tři minuty Teplá poslala míč mezi obranu domácích a Jandáková své sólo zakončuje - 3:1.  V 74´ provádí Zahradníková přímý kop,  domáčí obrana míč odvrací a rychlý protiútok zakončuje Š. Klímová - 4:1,  Další útoky směřovaly do našeho pokutového území, kde někdy "čarovala" Novotná, většina střel domácích ale končí vedle naší branky. Až v 89´ se podařilo Medunové propasírovat míč do naší branky a tak upravuje skóre utkání na konečných 5:1.

13. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ se Sázavou 6. 4. 2013 od 14:00 v Zámrsku

     SK ZÁMRSK - SÁZAVA     0 - 7 (0 - 3)

Sestava ZÁMRSK: L. Voglová - A. Benešová, S. Zahradníková, K. Stündlová, M. Wetterová - M. Kašpárková, V. Jiráská, D. Kavková, L. Nejedlá (P. Novotná) - D. Jandáková - L. Hořejší (M. Teplá)

Sestava SPS Sázava: L. Hrdinová - E. Čuříková, E. Cinková, B. Brokešová, L. Kopecká, M. Zvárová, J. Vágnerová, K. Holečková, D. Marková, S. Krchová, K. Brokešová

střídaly: N. Saňáková, P. Cinková

Prakticky celé utkání bylo v režii sázavských hráček, už ve 4´ vyráží Voglová střelu Krchové, žádná z našich neodkopla míč do bezpečí a tak Holečková překonává Voglovou - 0:1. Ve 14´ vyráží Voglová střelu Krchové na roh, po rohu se v naší děravé obraně prosadila E. Cinková - 0:2. Ve 39´ naše obrana špatně odkopla míč a Holečková zvyšuje na 0:3. Ve 41´ se vyznamenala naše gólmanka Voglová, když nejprve vyráží střelu Krchové a následně kryje i její druhou dorážku. 

Minutu po zahájení druhé půle se po útoku Sázavy prosadila Krchová a zvyšuje na 0:4. V 51´ opět výborně zasáhla Voglová proti střele nejlepší hráčky Sázavy Krchové. Za tři minuty ale Voglová kapituluje po přesně provedeném přímém kopu Krchové, když její střela přes ,,zeď´´ skončila pod břevnem naší branky - 0:5. V 60´ dosahuje Krchová svého hattricku, když dává svůj třetí gól a zvyšuje tak stav utkání na 0:6. Hrubou chybu naší obrany potrestala v 78´ K. Brokešová, která uzavírá stav utkání na konečných 0:7.

DOHRÁVKA 9. MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ se Starýma Čívicema 18. 11. 2012 od 10:15 ve St. Čívicích

     STARÉ ČÍVICE - SK ZÁMRSK ženy     4 - 0 (3 - 0)

Sestava ZÁMRSK: P. Novotná - A. Benešová, S. Zahradníková, K. Stündlová, M. Wetterová - M. Teplá, V. Jiráská, D. Jandáková, M. Kašpárková - L. Nejedlá, L. Hořejší

K odloženému utkání ve Starých Čívicích odjíždělo naše mužstvo žen opět bez Šabatové, která byla v zaměstnání a Voglové s Kavkovou, které jsou zraněny.

Utkání pro naš ženy nezačalo dobře, už ve 4´ prošla naší obranou domácí Johaníková a překonává naší brankařku - 1:0. Ve 21´ špatně trefila míč Zahradníková, míč se dostal k osamocené Hrbkové, která zvyšuje stav utkání na 2:0. Za čtyři minuty vypálila z jedenácti metrů Koubová a Novotná na míč nedosáhla a ten skončil v síti - 3:0. Ve 32´ náš první souvislejší útok Kašpárkové s Hořejší maří domácí gólmanka. Za minutu vybojovaly naše holky roh, rohový kop Jiráské odvrátila domácí obrana. 

Na začátku druhé půle máme výhodu přímého kopu, ale střela Jiráské z osmadvaceti metrů jde daleko velde domácí branky. V 50´ se vyznamenala naše brankařka Novotná po útoku a střele Koubové. Další dobrý zákrok předvedla Novotná v 55´  po útoku domácí Koubové s Hrbkovou. V 78´ mají domácí výhodu rohového kopu, centr Johaníkové napálila Hrbková volejem z osmi metrů pod břevno naší branky - 4:0.

 

11. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 11. 11. 2012 od 14:00 s Trutnovem (hráno v Pilníkově)

     TRUTNOV - SK ZÁMRSK ženy    3 - 0 (2 - 0)

Sestava ZÁMRSK: P. Novotná - A. Benešová, L. Voglová (L. Nejedlá), K. Stündlová, V. Jiráská - D. Jandáková, D. Kavková, S. Zahradníková, D. Březinová - L. Hořejší, M. Kašpárková

Poslední mistrovské utkání jsme hráli s Trutnovem, s týmem, který má svou herní taktiku vsazenou jen na jedné hráčce. Ve druhé minutě si Voglová obnovila své zranění kolene a muselo se tedy střídat, šla za ní L. Nejedlá. Z našich neustálých chyb jsme opět obdrželi tři branky.

10. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ   4. 11. 2012 od 10:15 v Zámrsku

     SK ZÁMRSK ženy - DVŮR KRÁLOVÉ    2 - 2 (1 - 2)

Sestava ZÁMRSK: P. Novotná - A. Benešová, M. Šabatová (M. Teplá), K. Stündlová (L. Hořejší), M. Wetterová - S. Zahradníková, V. Jiráská, L. Voglová, D. Jandáková (D. Březinová)- M. Kašpárková, D. Kavková

Sestava Dvůr Králové: Krausová - Zítková, Johnová, Stránská, Zemánková - Šimková, Šubrtová, Zaplatílková, Kubíčková - Juhászová, Kočová

Góly: L. Voglová, D. Jandáková - Šimková, Kubíčková

Předposlední mistrovské utkání hrané na podzim nám přineslo první body. Bohužel jen jeden bod, ze dvou našich chyb jsme dostali dva góly.

9. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ    28. 10. 2012 od 10:15 ve Starých Čívicích bylo odloženo na 18. 11. 2012 od 10:15 ve St. Čívicích kvůli nestabilnímu terénu.

8. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ    20.10. 2012 od 13:30 v Zámrsku

     SK ZÁMRSK ženy - AS PARDUBICE 0 - 3 (0 - 0)

Sestava ZÁMRSK: P. Novotná - A. Benešová, M. Šabatová, K. Stündlová, M. Wetterová - S. Zahradníková, V. Jiráská, L. Voglová, L. Nejedlá (M. Kašpárková,  D. Březinová) - D. Jandáková - D. Kavková

Tým Pardubic přijel jen s jedenácti hráčkami a myslel si, že když bude mít posilu z I. ligy, že zámrské ženy "rozsekají" až nebudou stačit koukat. Opak byl pravdou. 

Na hrbolatém terénu nemohli hrát s námi báčko, nic jim nevycházelo, měly nepřesné přihrávky, rozčilovaly se. V prvním poločase se nedostaly do kloudné akce, z které by byl gol. Byly rozhozené už jen z toho, že po prvním poločase byl stav 0:0 a zámrské ženy s nimi krok držely a nic jim nedovolily. Ke všemu se nám zranila L. Nejedlá, tak trenér Bálek musel střídat už po 20. minutě.

Do druhého poločasu jsme nastupovaly s tím, že tento stav udržíme či dáme nějaký gol, protože Pardubice byly opravdu rozhozené a nervní. Bohužel po 60. minutě se povedlo dát Pardubicím gol a do konce zápasu daly ještě dva. 

Konečný výsledek tedy je 0:3 a zámrské ženy se za svůj výkon nemusí stydět. Odehrály zatím své nejlepší utkání a potěšující na tom je, že to bylo s prvním týmem v naší skupině, hodně nás podcenily. Zámrské ženy měly i své šance, bohužel gol z toho prozatím nepadl.

Celý zápas byl ve vypjaté atmosféře, nadávalo se, jak hráčky obou týmu, tak i trenér Pardubic, po zápase to Pardubické ženy nemohly unést a vybíjely si zlost na hráčkách Zámrsku. 

Děkujeme za přízeň našich fandů!!!

7. KOLO - VOLNO

6. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ       7. 10. 2012 od 10:15 v Chocni UMT

     CHOCEŇ - SK ZÁMRSK ženy  6 - 0 (3 - 0)

Žl. karty: 0 - Jandáková

Sestava ZÁMRSK: L. Voglová - A. Benešová, M. Šabatová, K. Stündlová, M. Wetterová - D. Jandáková (L. Hořejší), S. Zahradníková, V. Jiráská, L. Nejedlá (D. Březinová) - M. Kašpárková, D. Kavková

Utkání hrané na umělé trávě s podmáčeným povrchem, kde míč si létal jak chtěl, kluzké, rychlé a hodně nepřesností odehrály naše zámrské ženy v Chocni. Hrály bez golmanky Novotné, zaskočila ji v bráně Voglová, která obvykle hraje na středu zálohy. Naše ženy měly šance, které se opět neproměnily. Choceň, jakožto mezi třemi nejlepšími ve skupině C se tlačila neustále do zakončování, v první půli z toho byly tři obdržené branky.

Na začátku druhé půle Choceň vypustila své napadání a naše ženy z toho měly vyložené šance, bez zakončení. Po chvíli naše ženy vypustily z tlaku a opět padaly míče jen do sítě zámrských žen. 

5. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ        29. 9. 2012 od 13:30 v Zámrsku

     SK ZÁMRSK ženy - ROKYTNICE  0 - 2 (0 - 0)

Žl. Karty: 0 - Ungerová

Rozhodčí: E. Horníček

Sestava ZÁMRSK: P. Novotná - A. Benešová, M. Šabatová, K. Stündlová, K. Nejedlá (L. Hořejší) - S. Zahradníková, L. Voglová, V. Jiráská, M. Teplá (D. Březinová) - M. Kašpárková, D. Kavková

Sestava Rokytnice: M. Zemanová, P. Dytrtová, K. Frimlová, V. Gerlová, N. Hubeková, I. Ungerová, B. Štěpánová, Z. Štěpánková, L. Červinková, P. Nováková, H. Klimešová

Celkem vyrovnané utkání jsme si prohráli z vlastních chyb, z toho jeden gól byl vlastní. 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M634vNtxUv8#! - video ze zápasu

4. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ        23. 9. 2012 od 10:15 v Jehnědí

     SK ZÁMRSK ženy - JEHNĚDÍ    0 - 13 (0 - 7)

Sestava ZÁMRSK: M. Kašpárková - K. Nejedlá, M. Šabatová, V. Jiráská, S. Zahradníková - L. Nejedlá, L. Voglová, L. Hořejší

Bohužel jsme jeli na zápas jen s 8 hráčkami. Hráli jsme hlavně defenzivně, bohužel i přesto si ženy z Jehnědí našly cestu do brány.

3. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ        15. 9. 2012 od 13:30 v Zámrsku

     SK ZÁMRSK ženy - STARÝ MATEŘOV    0 - 5 (0 - 2)

Sestava ZÁMRSK: P. Novotná -  A. Benešová, M. Šabatová (L. Hořejší), S. Zahradníková, M. Wetterová - D. Jandáková (D. Březinová), V. Jiráská, L. Voglová, L. Nejedlá (M. Teplá) - M. Kašpárková, D. Kavková

Zatím s nejlehčím soupeřem 3. ligy žen C jsme odehráli vyrovnané utkání, ale po našich chybách, nepřesných přihrávkách a bez důrazu jsme inkasovali 5 branek. Naše ženy měly šance, nastřelily tyč, měly občasné převahy, kdy se Starý Mateřov uzavřel jen na své polovině, chyboval, nicméně opět bez důrazu jsme neuspěli ani jedinou brankou.

2. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ      8. 9. 2012 od 13:00 v Sázavě

     SÁZAVA - SK ZÁMRSK ženy        9 - 0 (6 - 0)

Sestava ZÁMRSK: M. Kašpárková - V. Jiráská, L. Voglová, M. Šabátová, R. Bidlová - D. Jandáková, S. Zahradníková, D. Kavková, L. Nejedlá - D. Březinová, L. Hořejší

Tento zápas jsme museli odehrát jen s jedenácti holkami a to ještě s pozměněnou sestavou, kdy nám chyběla golmanka a další tři hráčky. I přesto jsme se snažili něco uhrát, ale s loňským vítězem 3. ligy se nejspíš dalo čekat, že přijedeme domu s prohrou, mohli jsme jen překvapit.

Hráčky, i přes početné zranění, tento duel odehráli a nemají se za co stydět.

1. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ     2. 9. 2012 od 11:30 v Benecku

      BENECKO - SK ZÁMRSK ženy        5 - 1 (2 - 0)

Sestava ZÁMRSK: P. Novotná (L. Hořejší) - A. Benešová, M. Šabatová, S. Zahradníková, M. Wetterová - M. Teplá (D. Březinová) , V. Jiráská, L. Voglová, L. Nejedlá - D. Kavková, M. Kašpárková

Góly ZÁMRSK: L. Voglová z pen.

První mistrovské utkání žen v Zámrsku dopadlo nad očekávání. U holek bylo vidět nasazení a bojovnost urvat nějaké body. I přes prohru si ženy zaslouží pochvalu!! 

Bohužel je nám líto Páji, kdy si ve druhém poločase utrhla vazy v koleni, přejeme brzké uzdravení!!! 

Jediný gól za Zámrsk dala Voglová Lucie, kdy po sprintu Denči Kavkové ji Benecké ženy ve velkém vápně faulovali, tudíž se odpískala penalta pro Zámrsk.

Velký dík našim fanouškům!!!